Головна » Новини

Театр юних глядачів

   Підтримуючи багаторічну традицію, вихованці театральної студії "Атос" ВМЦДЮТ "Джерело" на чолі з керівником Хуторною Ольгою, запросили наших дошкільнят на новинку сезону - виставу "Вовк та семеро козенят на новий лад".

   Ошатна актова зала, прекрасні декорації, чудові костюми та надзвичайна акторська майстерність юних артистів зробили свою справу: маленькі "ластів'ята" , мов зачаровані, слідкували за казковим дійством на сцені.

   А потім були оплески, овації. подяки вдячних глядачів і сподівання наступної цікавої зустрічі. 

   Дякуємо, "Джерело"! До побачення!

 

Детальніше | Переглядів: 421
 

Казка завжди поруч

   2 червня до нас завітали добрі казкові друзі малят - Буратіно та Мальвіна! Ой, і весело було! Конкурси, розваги, сміх, танці... Непомітно промайнула година часу!  Не тільки дітям було весело, бо і вихователі, як виявляється, в дитинство раді повернутись! 

    Чудові аніматори театру "Дієз" займали й увагу перехожих,- крізь паркан за нашим святом спостерігали десятки дорослих, з малятами і без...

    Літо почалося весело й цікаво!  Бажаємо всім такого ж настрою на всі літні місяці !!!

    Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!!!

                                                                                                            ... Читати далі »

 

Детальніше | Переглядів: 588
 

Випускне свято.

   Свято випуску... Його чекають всі з нетерпінням і діти, і педагоги, і батьки. 

   23 та 27 травня в нашому садку відлунали випускні свята. Діти старших груп "Барвінок" , зі своїми вихователями Шевченко Наталією Миколаївною та Ремажевською Людмилою Вікторівною, помічником вихователя Касяненко Оксаною Петрівною та "Волошка" із вихователями Загорійчук Оленою Сергіївною та Леонтюк Анною Валеріївною , помічником вихователя Рутьян Ганною Петрівною, підготували цікаві захоплюючі свята, що на довго закарбуються в пам'яті дорослих і дітей.

   Святковий настрій створювали гарно прикрашена зала, нарядні сукні, ошатні костюми та неймовірно красиві зачіски дівчаток.  Веселкова доріжка зі стрічок, яку допомогли скласти дітям дорослі, що опікувались малечею протягом чотирьох років , поведе їх у нове,  цікаве та насичене життя школи.

   До наших випускників на свято завітала всім відома  героїня мультфільму Шапокляк, р ... Читати далі »

 

Детальніше | Переглядів: 1014
 

День пам'яті Великого Кобзаря

      22 травня ,у четвер ,вихованці групи "Калинка" вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченко. Вихователь Марія Михайлівна Скульбедіна розповіла дітям, чому цей день згадує весь народ України. Діти прочитали вірші Т.Г.Шевченка, а потім поклали квіти до погруддя Великого Тараса.

 

Детальніше | Переглядів: 362
 

День Перемоги

     8 травня, напередодні Дня Великої Перемоги, вихованці старших груп "Барвінок" та "Волошки" на чолі з завідуючою Литвиненко Г.П., вихователем-методистом Власенко Т.С., вихователями Шевченко Н.М., Загорійчук О.С. та пом. вихователів Касяненко О.П., Рутьян Г.П. вшанували пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні воїнів. В урочистій обстановці схвильовані діти прочитали вірші, схилили голови у хвилині мовчання, заспівали гімн України та поклали квіти до Вічного вогню. Серця присутніх малюків та дорослих переповнювали почуття вдячності та гордості, усвідомлення нашої приналежності до героЇчного українського народу.

     Вічна пам'ять героїм!

 

Детальніше | Переглядів: 384
 

Наші веснянки

      На сучасному етапі передові дошкільні заклади намагаються реалізовувати у своїй практиці перспективні інноваційні підходи і усе частіше звертаються до різновікових об'єднань дітей . Педагоги нашого днз вбачають у такій формі організації дитячої діяльності додаткові можливості та багатий ресурс для реалізації ідей особистісно орієнтованої педагогіки, зокрема розвиток соціальних здібностей та наслідування як засобу взаємонавчання та взаємозбагачення.

     29 квітня 2014 року наші "ластів'ята" піснями, віршами, іграми, таночками вітали цьогорічний прихід Весни. А Весна прийшла не сама, а з пустунцем Сонячним Зайчиком та хитрункою Лисичкою. Продовжуючи нашу кількарічну традицію, на веснянки до музичної зали запросили одночасно вихованців трьох вікових груп: середніх, молодших та раннього віку. Діти із задоволенням демонстрували свою творчість та уважно спостерігали за виступами старших та молодших товаришів. Родзинкою свята с ... Читати далі »

 

Детальніше | Переглядів: 733
 

Засідання батьківського університету.

      20 березня, увечері, музична зала нашого садка приймала поважних гостей, які у невимушеній затишній атмосфері провели чергове засідання батьківського університету. Тему обговорення - сучасну і актуальну - "Відповідальне батьківство - запорука гармонійного розвитку особистості дитини" запропонувала Тимошенко В.М., начальник служби у справах дітей та сім'ї. Вона і почала дискусію виступом на тему: "Правова відповідальність батьків за виховання і розвиток дитини", головну тезу якого можна сформулювати, як абсолютну рівність прав та обов'язків по відношенню до дитини з боку батька та матері.

     У продовження теми виступили психологи Кравченко М.В. з інформацією про п'ять основних потреб дитини в емоційному розвитку, як основного виду діяльності дітей дошкільного віку.

     Підсумком засідання став виступ методиста відділу освіти Павлюк А.М. про особливості організації харчування дошкільнят в умовах дитячих садків та вдома ... Читати далі »

 

Детальніше | Переглядів: 459
 

Фізкультурно-театралізована розвага "Пригоди Сонячного Промінчика"

         20 березня у нашому садочку відбулася фізкультурно-театралізована розвага "Пригоди Сонячного Промінчика", присвячена Міжнародному дню театру. Інструктор з фізичного виховання Костючок В.О. та керівник гуртка пластичної імпровізації Савочкіна Л.М. склали цікавий сценарій та разом з вихованцями середньої групи "Маки" (вихователь Осипенко О.І.), середньої групи "Калинка" (вихователь Скульбедіна М.М.) та старшої групи "Волошки" (вихователь Загорійчук О.С.) втілили  в життя.

         Дійство вийшло веселим, цікавим, динамічним. Почалося все, як і годиться, з розминки - прогулянки із Сонячним Промінчиком. А далі були цікаві ігри, веселі естафети, зворушливі таночки, вправи на уважність та кмітливість. Діти виконували ролі, перевтілювалися, вживалися в образ, вболівали, переживали, підтримували - ніхто не був байдужим.

         І панував в цей час в музичній залі, гарний настрій, бадьоріст ... Читати далі »

 

Детальніше | Переглядів: 835
 

Районне методичне об'єднання

       14 березня у нашому дитячому садочку відбулось методичне об'єднання РМК відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації на тему "Роль музичної казки в проведенні музичних занять, свят та розваг".

        Гостям з усіх садочків району, які завітали до нас цього дня було на що подивитись. 

        Майбутні випускники старшої групи "Барвінок" з музичним керівником Петровою О.В. та вихователем Шевченко М.Н.. а також керівником гуртка пластичної імпровізації Савочкіною Л.М. запропонували глядачам музичну казку "Квітка для мами" (автор віршованого тексту "вихователь-методист" Роговенко О.В.).

       А діти молодшої групи "Ромашки" з музичним керівником Негоденко Т.О. та вихователем Правдивою О.В. разом з вихованцями театральної студії АТОС міського центру дитячої творчості "Джерело" представили на розсуд публіки музичну казку "Іменини Мухи-цокотухи" (автор сценарію Негоденко Т.О ... Читати далі »

 

Детальніше | Переглядів: 710
 

Відкриття сайту ВМК ДНЗ (я/с) "Ластівка"

    З радістю повідомляємо про те, що відтепер у Вишгородського міського комунального ДНЗ (я/с) "Ластівка" є власний Інтернет-сайт.
    Сподіваємось, що і батьки дошкільнят, і педагоги, і всі інші громадяни, яким цікава тема дошкільного виховання, знайдуть на сайті багато цікавої та корисної інформації.
    Звертаємо Вашу увагу, що для більш комфортної навігації по сторінкам нашого ресурсу, вся інформація поділена на тематичні розділи. Кожен зареєстрований користувач може оцінювати новини, залишати коментарі.
Ми будемо раді, якщо Ви станете постійними відвідувачами нашого сайту та будете допомагати нам у подальшому його розвитку.
 

Детальніше | Переглядів: 861
 
« 1 2 ... 7 8 9

Популярні новин:

Додано:23.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:15.08.2017  |  Коментарів (0)
Додано:18.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:30.04.2015  |  Коментарів (0)
Додано:02.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:17.11.2013  |  Коментарів (0)
Додано:30.10.2014  |  Коментарів (0)
Додано:29.04.2014  |  Коментарів (0)
Додано:20.03.2014  |  Коментарів (0)
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Як Ви вважаєте, відвідуючи ДНЗ, в першу чергу, дитина:
Всего ответов: 29

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: