Головна » Новини » "Книга Друзів" допомагає!!!

"Книга Друзів" допомагає!!!

   Моє ім'я Олена Роговенко. Я мешкаю у Вишгороді, мені 57 років. Працюю вихователькою в ВМКДНЗ (яслах-садку) "Ластівка". Маю двох дорослих синів, онука. А ще я маю МРІЮ. Ця мрія незвичайна, нематеріальна. Але більше всього на світі я хочу, щоб вона здійснилась. Ви знаєте, якщо прсто мріяти і нічого не робити,- навряд чи отримаєте результат.

   Я почала реалізовувати свою мрію, нажаль, після сумної події,- з життя пішов мій добрий друг - хлопчик Кирило. Його зненацька забрала важка хвороба - рак. Кирилові було 12 років, він був веселим, дотепним, добрим, хотів стати футболістом. Але...

   Що ж робити, коли вже нічим допомогти не можна? Я вирішила: буду допомагати тим, кого ще можна врятувати. Одного дня я зрозуміла, чим можу бути корисна. Вірші. Я пишу їх давно, для дітей, про дітей, про світ навколо мене, про почуття. Знаєте, якщо чогось справді щиро бажаєш, неодмінно з'являться поруч люди, які теж мають свої мрії,- об'єднавшись, можна досягти мети. Як краплинка з'єднується з краплинкою, утворюючи море, так і добрі наміри, зустрінувшись, створюють справжі дива. Мені пощастило зацікавити своєю мрією багатьох дорослих і дітей. Першою була художній керівник гуртка з малювання "Art - Kids" в ЗОШ №1 Віта Зієнко та її учні. Вони прочитали декілька моїх віршів... і намалювали їх. Ідея сподобалась і колегам з творчого об'єднання "Дивосвіт". Вони влаштували виставку робіт дітей. До проекту долучились діти з художніх студій всього Вишгородського району. І знову - подарунок долі. Мене познайомили з працівниками Київського Театру Оперети, які розташували інформацію на Всеукраїнському благодійному сайті "Від мрії до дії" завдяки якому знайшлись спонсори, що надрукували першу "Книгу Друзів". Згодом пощастило з другою "Книгою Друзів", до випуску якої долучились чудові люди Анна Маковка та Марина Бобир і благодійний фонд "Шлях до життя" під керівництвом волонтера Олександра Івашкова. Всі кошти від продажу книжок ми перераховуємо на рахунок "Охматдиту", у відділення онкогематології.

   "Книга Друзів" - це моя здійснена МРІЯ! Я - щаслива людина. Поруч зі мною багато Добрих Друзів, що відгукнулись та придбали книжки. Дякую всім, всім! До нових зустрічей і нових книжок! 

                                                                                                                       З повагою Олена Роговенко.


   Колектив нашого садочка цьогоріч досить нетрадиційно привітав Олену Володимирівну з її днем народження - ми викупили 36 примірників "Книги Друзів". А задоволена іменинниця одразу ж побігла в банк переказувати гроші - продовжувати здійснювати свою мрію. Здоров'я, сил, терпіння та наснаги Вам, дорога Олено! Мрійте! Нехай всі мрії здійснюються!

                                                                                                      Адміністрація та колектив "Ластівки".Популярні новин:

Додано:23.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:15.08.2017  |  Коментарів (0)
Додано:18.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:30.04.2015  |  Коментарів (0)
Додано:02.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:17.11.2013  |  Коментарів (0)
Додано:30.10.2014  |  Коментарів (0)
Додано:20.03.2014  |  Коментарів (0)
Додано:29.04.2014  |  Коментарів (0)
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Оцініть роботу закладу
Всего ответов: 14

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: