Головна » Новини » Театральний бенефіс

Театральний бенефіс

     Весь світ - театр, всі люди в нім - актори...

     Ми в різних п'єсах граємо щодня.

     Герої, блазні, лицарі, потвори - 

     Життя і смерть, троянди і стерня...

     Так по-філософськи, дещо пафосно, поважно, під фанфари розпочалося дійство, присвячене Міжнародному дню театру "Пори року". А потім з'явилась ексцентрична Фрекен Бок ( її роль блискуче виконала Савочкіна Любов Миколаївна) і свято набуло яскравості, жвавості, запалу і гумору. Залишаючись вірними своїм традиціям, ми в черговий раз 25 березня організували і провели освітньо-розважальний захід для дітей різних вікових вікових груп. Малеча прослухала невеличке вступне слово ведучої Олени Роговенко про театр та його види, про красу та значення мистецтва. А далі було безпосередньо мистецтво. Вихованці ІІ молодшої групи "Волошки" виконали запальний літній танок. Дівчата старшої групи "Віночок" продемонстрували мрійливий зворушливий етюд "Осінні листочки". А потім була класика - П.І. Чайковський "Пори року" - "Грудень". Композицію складну, але виразну, виконали вихованки середньої групи "Соняшники". Дівчата старшої групи "Ромашки" виступили з ліричною хореографічною замальовкою "Дівчина Весна". Отож, перед глядачами (запрошеними батьками юних артистів та дітками інших груп) динамічно і послідовно промайнули усі пори року. Сильна стать, представлена хлопчиками старшої групи "Віночок", виконала пантомімічну композицію "Вправні кухарі". І не дарма після кожного виступу з глядацької зали лунали дружні оплески, овації та крики "браво". Адже, радість, натхнення, задоволення, яке буквально випромінювали артисти, охоплювало і передалось глядачам.

      Звітний концерт студії пластичної імпровізації та пантоміми Савочкіної Любові Миколаївни став справді мистецьким заходом для нашого садочка. До спільної праці з організації свята долучились і вихователі груп, і вихованці, і їх батьки. "Вихователь-методист" Роговенко Олена Володимирівна склала прекрасний вірш для початку дійства, малеча старанно та натхненно демонструвала свої мистецькі таланти, батьки дітей , підготувавши костюми, отримували задоволення в глядацькій залі, з любов'ю прикрашеній іншими вихователями.

     Вже шостий рік поспіль талановитий педагог, чудовий організатор, натхнення мисткиня Савочкіна Любов Миколаївна долкучає нашу малечу до чарівного світу музики, танцю, вчить відчувати, імпровізувати, виразними рухами передавати всі людські почуття та емоції. Ми дуже вдячні Вишгородському міському ЦТ "Джерело" в особі Савочкіної Л.М. за плідну творчу співпрацю. Постановки Любові Миколаївни завжди прикрашали та урізноманітнювали наші музичні та спортивні розваги. А тепер власний бенефіс, підготовлений з такою любов'ю та мудрістю: з глибокими почуттями, високою фантазією та широким жанровим втіленням.

     Вітаємо Вас , дорога Любов Миколаївна, з Міжнародним днем теату, бажаємо творчого довголіття, високих професійних досягнень та сподіваємось на подальшу співпрацю.

     Ми від початку всі талановиті

     І гра для нас - це справні почуття.

     Для світу і для вас ми всі відкриті...

    Весь світ - театр! Ми граємо життя!Популярні новин:

Додано:23.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:15.08.2017  |  Коментарів (0)
Додано:18.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:30.04.2015  |  Коментарів (0)
Додано:02.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:17.11.2013  |  Коментарів (0)
Додано:30.10.2014  |  Коментарів (0)
Додано:20.03.2014  |  Коментарів (0)
Додано:29.04.2014  |  Коментарів (0)
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Оцініть наш сайт
Всего ответов: 11

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: