Головна » Новини » Випускне свято.

Випускне свято.

   Свято випуску... Його чекають всі з нетерпінням і діти, і педагоги, і батьки. 

   23 та 27 травня в нашому садку відлунали випускні свята. Діти старших груп "Барвінок" , зі своїми вихователями Шевченко Наталією Миколаївною та Ремажевською Людмилою Вікторівною, помічником вихователя Касяненко Оксаною Петрівною та "Волошка" із вихователями Загорійчук Оленою Сергіївною та Леонтюк Анною Валеріївною , помічником вихователя Рутьян Ганною Петрівною, підготували цікаві захоплюючі свята, що на довго закарбуються в пам'яті дорослих і дітей.

   Святковий настрій створювали гарно прикрашена зала, нарядні сукні, ошатні костюми та неймовірно красиві зачіски дівчаток.  Веселкова доріжка зі стрічок, яку допомогли скласти дітям дорослі, що опікувались малечею протягом чотирьох років , поведе їх у нове,  цікаве та насичене життя школи.

   До наших випускників на свято завітала всім відома  героїня мультфільму Шапокляк, роль якої виконувала Савочкіна Любов Миколаївна керівник гуртка пластичного танцю ЦТ "Джерело".

   А малята з молодших груп привітали старших дошкільнят із переходом в перший клас і дали наказ не лінуватись, не пустувати і навчатись на "дванадцять".

   Випускники дякували всім працівникам садка теплими словами, лагідними посмішками і запашними квітами.

   Під кінець свята завідуюча Литвиненко Галина Петрівна дала настанову дітям добре вчитися у школі, не забувати садок і вихователів; побажала щастя, здоров'я, терпіння й натхнення дітям і батькам; мирного неба над головою всім присутнім.  Дітям вручили дипломи випускників, подарунки від мера міста та  дитячого садка, батьків.

   Автором сценарію, режисером і художнім керівником свята є наш музичний керівник - Петрова Олена Вікторівна. Їй велика дяка від дітей та батьків за радісне, незабутнє, веселе і трішечки сумне свято.

   Летіть, "ластівята", в добру путь...

Популярні новин:

Додано:23.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:15.08.2017  |  Коментарів (0)
Додано:18.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:30.04.2015  |  Коментарів (0)
Додано:02.06.2014  |  Коментарів (0)
Додано:17.11.2013  |  Коментарів (0)
Додано:30.10.2014  |  Коментарів (0)
Додано:29.04.2014  |  Коментарів (0)
Додано:20.03.2014  |  Коментарів (0)
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Оцініть наш сайт
Всего ответов: 13

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: